Silver partner
5
Лет опыта
1
Верифицированная рекомендация
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
7
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
9229
Последний визит на сайт
вчера

Продажа квартир (4)

  • Alpia&Co
    55 700 $
    1 447 $/м²

    Студинского ул., (Будинок 9)

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК Шелест
    1 комната
    39 / 12 / 15 м²
    этаж 6 из 8
    2024 год постройки
    6 дней назад
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Шелест Локація: вул. Студинського Поверх: 6/ 9 Площа: 38,5 м2 Продаж квартири у Секції -9 Зонування квартири: Кухня студія ,спальна кімната ,санвузол коридор та балкон відкритий Високий поверх відкриває неймовірну панораму з вікон. Будинок бізнес-класу з якісних матеріалів. ЖК планує комерцію, доглянуту територію. Опалення індивідуальне газове. Також є підземний паркінг, в якому можна докупляти паркомісця або ж використовувати його як укриття. Сучасний район,що розвивається з хорошою інфраструктурою та оточенням. Здача -2 кВ 2027 року Ціна: 55 700$
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Alpia&Co
    96 000 $
    1 391 $/м²

    Навроцкого ул., 69

    2 комнаты
    69 / 20 / 16 м²
    этаж 9 из 9
    1 нед. назад
    ПРОДАЖ 2к квартири з терасою в новобудові N69 Residents Локація -Львів ,вул Навроцького 69 N69 Residents - це мультифункціональний житловий комплекс. Це 7 будинків з різноманітними плануваннями від смартів до преміальних пентхаусів з терасами. Великі внутрішні простори для мешканців наповнені всією необхідною інфраструктурою. Підземний дворівневий паркінг з автоматичним доступом. Вентильовані фасади ; усі стіни -цегла ;утеплення -мінеральна вата 150 мм: вікна -7 камерні ;висота стель -2.8 м ;опалення-вндивідуальний тепловий пункт ; Розташування квартири : 1 будинок (здача -4 кв 2025 року) 9/9 поверх Площа -68,7м2) Вартість -96 000$
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Alpia&Co
    96 135 $
    1 435 $/м²

    Студинского ул., (Будинок 2)

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК Шелест
    2 комнаты
    67 / 29 / 23 м²
    этаж 5 из 9
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    продаж жк шелест забудоник нова оселя здача на 3 кв 2026 року індивідульне опалення будівництво з цегли переуступка 1450 дол за м також є інші варіанти
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Alpia&Co
    136 000 $
    2 833 $/м²

    Малоголосковская ул., 40

    2 комнаты
    48 / 20 / 10 м²
    этаж 7 из 10
    2022 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК “Малоголосківські пагорби” вул. Малоголосківська, Шевченківський район Сучасна та дуже затишна квартира у новому мікрорайоні, одному з найкомфортніших для проживання у Львові. Площа: 48 м² Поверх: 7 з 7 Квартира компактна за площею, але максимально продумана та функціонально облаштована. Ідеально підійде як для власного проживання, так і під інвестицію. Планування: • кухня з обідньою зоною та всією необхідною технікою • спальня з двоспальним ліжком з підйомним механізмом • окрема дитяча кімната (може бути кабінетом або гостьовою) • гардеробна кімната • просторий суміжний санвузол • великий відкритий балкон з літніми меблями для відпочинку Квартира повні...
    PRO аккаунт
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.